O Kancelarii - Adwokat Łukasz Bielawa - Szczecin

91 820 54 11 505 10 11 23 kancelaria@adwokat-bielawa.pl

O Kancelarii

Adwokat Łukasz Bielawa

Kancelaria Adwokacka adwokata Łukasza Bielawy mieści się w Szczecinie oraz posiada filię w Kamieniu Pomorskim. Od wielu lat świadczymy usługi kompleksowej pomocy prawnej zarówno dla osób prywatnych, przedsiębiorców czy organów administracji publicznej. W zakresie oferowanych usług znajduję się między innymi doradztwo prawne, reprezentowanie klientów w postępowaniach przed Sądami każdej instancji, planowanie strategii prowadzenia spraw, pomoc w poszukiwaniu materiału dowodowego, sporządzanie wszelkich pism i dokumentów, uczestnictwo w negocjacjach i mediacjach, czy też zastępstwo procesowe. Główną dziedziną naszej działalności jest prawo rodzinne, w tym sprawy o rozwód, separację, podział majątku czy też o ustalenie kontaktów z dzieckiem i alimentów. Dodatkowo posiadamy niezbędną wiedzę, by skutecznie reprezentować Klienta w zagadnieniach prawa cywilnego, spadkowego, karnego, administracyjnego, energetycznego, handlowego oraz prawa pracy.

Możemy pochwalić się doświadczeniem w prowadzeniu najbardziej skomplikowanych spraw - z sukcesami, dzięki czemu Klienci Kancelarii nierzadko decydują się na stałą współpracę oraz polecają nasze usługi innym. Zdobyte doświadczenie gwarantuje wysoką jakość obsługi Klientów i pewność, że posiadamy w praktyce wypracowane na sali sądowej skuteczne metody prowadzenia spraw. Co ważne - każdy nasz Klient może liczyć na stały i bezpośredni kontakt z adwokatem Łukaszem Bielawą, który w rzetelny i profesjonalny sposób podchodzi do każdej ze spraw.

"Troska o dobro Klienta."
adwokat Łukasz Bielawa

adwokat Łukasz Bielawa Szczecin

Kancelaria adwokacka adwokata Łukasza Bielawy specjalizuje się głównie w dziedzinach prawa dotyczących spraw rozwodowych oraz podziału majątku.

Zakres usług

Wzory dokumentów

Przykładowe pisma autorstwa naszej Kancelarii. Wzory pozwów o rozwód oraz alimenty, a także wzór oświadczenia o stanie rodzinnym, majątku, dochodach i źródłach utrzymania.

 

Profesjonalne i rzetelne podejście do każdej prowadzonej sprawy. Skontaktuj się ze mną